Worki filtracyjne do cieczy

Odpylacze workowe, dzięki bogatemu asortymentowi w części worków filtracyjnych z różnych artykułów oraz o różnym kształcie i różnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wybieranie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w dowolnej gałęzi przemysłu, w którym istnieje problem z nieczystym powietrzem powstającym w toku przemysłowym.

Niezwykle ciekawe - filtry modułowe, które brane są zwłaszcza w dziedzinie drzewnej i meblarskiej, bardzo dobro wykonują swoją pracę również przy odciąganiu różnych typów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W własnej możliwości jesteśmy zarówno wielkie jednostki modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne kiedy oraz młode odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla danych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów określają się dużą powierzchnią filtracyjną. Traktowane są do szczupłych i drobnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są brane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z uwagi na bliską budowę posiadają dużą przestrzeń filtracyjną.

Dużo szybka skala proponowanych odpylaczy umożliwia nam optymalny dobór maszyny do potrzeb klienta. Więcej wiedzy o własnej ofercie można dostać na bliskiej stronie internetowej lub stykając się z nami bezpośrednio.

Oferowane przez nas dania odpylające są tanie w możliwości przeciwwybuchowej co oznacza, że to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wynikające z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do wprowadzenia się z innowacyjnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości wykorzystywania różnych formy, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie i w Twojej głowie wykonanie i uzna utrzymać w nim czystość, natomiast w porządku zimy w zespole recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.